Dziś jest twój szczęśliwy dzień: roku .
Autoryzowany partner GRASSLAND FARMS Autoryzowany partner GARDENA


   

Nawadnianie

     Ogród to Nasza wizytówka. Sielankowe miejsce, które wspomaga produkcję endorfin i sprzyja wypoczynkowi. Optymalny poziom nawodnienia to podstawa w pielęgnacji zielonego zakątka. Dlatego firma Ekoos oferuje Wam perfekcyjne rozwiązania w zakresie czterech najważniejszych obszarów tworzących idealną instalację nawadniającą: pompowanie wody, sterowanie nawadnianiem, transport i dozowanie wody. Dzięki naszym rozwiązaniom możliwe jest precyzyjne dostarczenie wody dla roślin przy minimalnym nakładzie czasu i maksymalnym poziomie komfortu w połączeniu z równie wysokim ograniczeniu wydatków. Sami zobaczcie:

Inteligentne rozwiązania dają Ci komfort i 40% oszczędności

     Wygodne sterowanie oraz automatyczna dystrybucja wody gwarantują jej efektywne i oszczędne wykorzystanie. Sterowniki nawadniania GARDENA umożliwiają prawidłowe nawadnianie roślin, np. na podstawie czasu lub cykli podlewania. Dzięki temu roślin otrzymają odpowiednią ilość wody nawet w okresach niskich opadów. Dodatkowo na życzenie można podłączyć czujnik deszczowy i/lub czujnik wilgotności gleby
- nawadnianie uruchomi się tylko wtedy, gdy będzie to konieczne. Precyzja w nawadnianiu ogranicza straty wody związane z parowaniem oraz jednorodnym podlewaniem na całej powierzchni trawnika.

Woda w grze - gospodaruj i ponownie wykorzystuj wodę

     Bez względu na rodzaj źródła wody, zastosowanie wydajnych pomp marki GARDENA pozwala osiągnąć zamierzony cel. Dodatkowe oszczędności zapewni nam retencja i wykorzystanie wody deszczowej. Kompleksowe zasilanie całego domu przy pomocy zestawów hydroforowych, osuszanie budynków przy pomocy pomp zanurzeniowych czy zasilanie instalacji nawadniającej- to tylko część możliwości.

Regulacja poziomu cieczy w zbiorniku?

     Pożegnaj się z niezliczoną ilością sąd i obwodów elektrycznych. Nasze proste w konstrukcji rozwiązania hydrauliczne pomagają stale kontrolować dopływ i odpływ wody opadowej z podziemnych zbiorników. Od dziś nie musisz płacić podwójnych rachunków za wodę.

Transport: woda w każdym zakamarku Twojego ogrodu

     Zdrowe rośliny balkonowe, czysty samochód na podjeździe czy mycie okien za domem. Wszystkie czynności ułatwia system transportowania wody w dowolne miejsce ogrodu PIPELINE. Nie ingeruje w estetykę domu ani ogrodu- jest to podziemna puszka poboru wody, której w trawie nie widać. Wystarczy wetknąć końcówkę węża w zawór i popłynie woda. Zrezygnuj z brzydkich kranów na elewacji i korzystaj z produktów GARDENA.

Nawadnianie: niech popada!

     GARDENA ma metody nawadniania optymalnie dostosowane do potrzeb. Na przykład kwiaty podlewa się pistoletem zraszającym, powierzchnie trawników za pomocą zraszaczy mobilnych albo wynurzalnych. A do rabat woda transportowana jest rurkami wyposażonymi
w kroplowniki, które dostarczają korzeniom roślin odpowiednią ilość wody.

Szybkozłącza, końcówki, pistolety i lance zraszające:

Przyłącza kranowe, szybkozłącza i szybkozłącza ze stopem Original GARDENA System są trwałe, niezawodne i szczelne. Są to elementy przyłączeniowe stosowane pomiędzy kranem a wężem lub między wężem a urządzeniami przyłączeniowymi, np. pistolety zraszające, lance czy zraszacze.

GARDENA pistolety i lance zraszające przeznaczone są zarówno do podlewania, jak i zraszania roślin ogrodowych. Istnieje możliwość regulacji strumienia wody w zależności od potrzeb: natryskowy, perlisty, punktowy lub płaski.

Sprinklersystem

     Zainstalowane na stałe zraszacze wynurzalne GARDENA zapewniają komfortowe nawadnianie trawnika. Pod wpływem ciśnienia wody zraszacze wysuwają się z ziemi a po zakończeniu pracy chowają z powrotem. W ten sposób wyklucza się uszkodzenie zraszacza przy koszeniu trawy.

Micro-Drip-System

     GARDENA Micro-Drip-System to oszczędny sposób nawadniania ogrodu. Za pomocą kroplowników woda zostanie dostarczona "kropla po kopli" bezpośrednio do systemu korzeniowego roślin. Dzięki temu oszczędzamy wodę i mamy gwarancję prawidłowego rozwoju roślin.

Automatyczne konewki

     Wyjeżdżamy na ponad 5 dni...A kto w tym czasie zajmie się naszymi roślinami doniczkowymi w domu, na balkonie czy tarasie? Idealnym rozwiązaniem jest automatyczna konewka marki GARDENA, która podleje za nas rośliny.

(1kB)
(1kB)
                Strona główna  |   O firmie  |   Usługi  |   Nawadnianie  |   Kontakt  |   Sklep  |   Dystrybucja  |   Serwis


Content

Ekoos Solar Energy

Systemy fotowoltaiczne, farmy solarne, pozyskiwanie energii

Zarabiaj dzięki wykorzystaniu odnawialnych Ÿródeł energii

Zamów już dziś ! 601 782 237


Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Content

Ekoos Serwis GARDENA

Autoryzowany serwis GARDENA

ul. Świerczewska 5, 71-066 Szczecin

Zadzwoń 601 953 578


Kliknij aby przejść do serwisu