Dziś jest twój szczęśliwy dzień: roku .
Autoryzowany partner GARDENA


   

Nawadnianie

     Ogród to Nasza wizytówka. Sielankowe miejsce, które wspomaga produkcję endorfin i sprzyja wypoczynkowi. Optymalny poziom nawodnienia to podstawa w pielęgnacji zielonego zakątka. Dlatego firma Ekoos oferuje Wam perfekcyjne rozwiązania w zakresie czterech najważniejszych obszarów tworzących idealną instalację nawadniającą: pompowanie wody, sterowanie nawadnianiem, transport i dozowanie wody. Dzięki naszym rozwiązaniom możliwe jest precyzyjne dostarczenie wody dla roślin przy minimalnym nakładzie czasu i maksymalnym poziomie komfortu w połączeniu z równie wysokim ograniczeniu wydatków. Sami zobaczcie:

Inteligentne rozwiązania dają Ci komfort i 40% oszczędności

     Wygodne sterowanie oraz automatyczna dystrybucja wody gwarantują jej efektywne i oszczędne wykorzystanie. Sterowniki nawadniania GARDENA umożliwiają prawidłowe nawadnianie roślin, np. na podstawie czasu lub cykli podlewania. Dzięki temu roślin otrzymają odpowiednią ilość wody nawet w okresach niskich opadów. Dodatkowo na życzenie można podłączyć czujnik deszczowy i/lub czujnik wilgotności gleby
- nawadnianie uruchomi się tylko wtedy, gdy będzie to konieczne. Precyzja w nawadnianiu ogranicza straty wody związane z parowaniem oraz jednorodnym podlewaniem na całej powierzchni trawnika.

Woda w grze - gospodaruj i ponownie wykorzystuj wodę

     Bez względu na rodzaj źródła wody, zastosowanie wydajnych pomp marki GARDENA pozwala osiągnąć zamierzony cel. Dodatkowe oszczędności zapewni nam retencja i wykorzystanie wody deszczowej. Kompleksowe zasilanie całego domu przy pomocy zestawów hydroforowych, osuszanie budynków przy pomocy pomp zanurzeniowych czy zasilanie instalacji nawadniającej- to tylko część możliwości.

Regulacja poziomu cieczy w zbiorniku?

     Pożegnaj się z niezliczoną ilością sąd i obwodów elektrycznych. Nasze proste w konstrukcji rozwiązania hydrauliczne pomagają stale kontrolować dopływ i odpływ wody opadowej z podziemnych zbiorników. Od dziś nie musisz płacić podwójnych rachunków za wodę.

Transport: woda w każdym zakamarku Twojego ogrodu

     Zdrowe rośliny balkonowe, czysty samochód na podjeździe czy mycie okien za domem. Wszystkie czynności ułatwia system transportowania wody w dowolne miejsce ogrodu PIPELINE. Nie ingeruje w estetykę domu ani ogrodu- jest to podziemna puszka poboru wody, której w trawie nie widać. Wystarczy wetknąć końcówkę węża w zawór i popłynie woda. Zrezygnuj z brzydkich kranów na elewacji i korzystaj z produktów GARDENA.

Nawadnianie: niech popada!

     GARDENA ma metody nawadniania optymalnie dostosowane do potrzeb. Na przykład kwiaty podlewa się pistoletem zraszającym, powierzchnie trawników za pomocą zraszaczy mobilnych albo wynurzalnych. A do rabat woda transportowana jest rurkami wyposażonymi
w kroplowniki, które dostarczają korzeniom roślin odpowiednią ilość wody.

Szybkozłącza, końcówki, pistolety i lance zraszające:

Przyłącza kranowe, szybkozłącza i szybkozłącza ze stopem Original GARDENA System są trwałe, niezawodne i szczelne. Są to elementy przyłączeniowe stosowane pomiędzy kranem a wężem lub między wężem a urządzeniami przyłączeniowymi, np. pistolety zraszające, lance czy zraszacze.

GARDENA pistolety i lance zraszające przeznaczone są zarówno do podlewania, jak i zraszania roślin ogrodowych. Istnieje możliwość regulacji strumienia wody w zależności od potrzeb: natryskowy, perlisty, punktowy lub płaski.

Sprinklersystem

     Zainstalowane na stałe zraszacze wynurzalne GARDENA zapewniają komfortowe nawadnianie trawnika. Pod wpływem ciśnienia wody zraszacze wysuwają się z ziemi a po zakończeniu pracy chowają z powrotem. W ten sposób wyklucza się uszkodzenie zraszacza przy koszeniu trawy.

Micro-Drip-System

     GARDENA Micro-Drip-System to oszczędny sposób nawadniania ogrodu. Za pomocą kroplowników woda zostanie dostarczona "kropla po kopli" bezpośrednio do systemu korzeniowego roślin. Dzięki temu oszczędzamy wodę i mamy gwarancję prawidłowego rozwoju roślin.

Automatyczne konewki

     Wyjeżdżamy na ponad 5 dni...A kto w tym czasie zajmie się naszymi roślinami doniczkowymi w domu, na balkonie czy tarasie? Idealnym rozwiązaniem jest automatyczna konewka marki GARDENA, która podleje za nas rośliny.

(1kB)
(1kB)
                Strona główna  |   O firmie  |   Usługi  |   Nawadnianie  |   Kontakt  |   Sklep  |   Dystrybucja  |   Serwis


Content

Ekoos Solar Energy

Systemy fotowoltaiczne, farmy solarne, pozyskiwanie energii

Zarabiaj dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii

Zamów już dziś! 601 782 237


Kliknij aby dowiedzieć się więcej

Content

Ekoos Serwis GARDENA

Autoryzowany serwis GARDENA

ul. Świerczewska 5, 71-066 Szczecin

Zadzwoń 601 953 578


Kliknij aby przejść do serwisu